Reserve

Hudba na svatbu
+420 724 872 917

Oblast působení

Praha, Praha

Hodnocení dodavatele

Ohodnoťte článek

Reserve je kapela na svatbu. Vznikla  již v roce 2009 jako projekt tří známých českých hudebníků – Jiřího Haška, Adama Sázavského a Václava ´Hurwi´ Formánka, kteří již mají za sebou bohaté zkušenosti z veřejného vystupování i nahrávacích studií, což dokládá množství alb, CD a videoklipů z minulých projektů. Zde se nově představují jako akustičtí interpreti jak vlastních, tak především světových hitů rockové a populární hudby. Přestože je ozvučení jejich vystoupení nutné, komornější pojetí známých skladeb a aranžmá dvou akustických kytar, basové kytary a vypjatých trojhlasů neubírá nic na síle a razanci původních nahrávek a je neobvykle působivé.

A co může Reserve nabídnout? Zde je náhled playlistu: Eric Clapton, Red Hot Chilli Peppers, John Lennon, The Beatles, Alice in Chains, Phil Collins, Metallica, Mr. Big, Coldplay, Stone Temple Pilots, Depeche Mode, Nirvana, Pharrell Williams, Green Day, R.E.M., Elvis Presley a mnoho dalšího.

Kapela Reserve se může postarat dokonce i o zajištění luxusních vín na svatbu.

Adresa
Reserve
Na Hřebenkách 1393/88
150 00 Praha 5

E-mail: reservebandcz@gmail.cz

Telefon: +420 724 872 917

Kontaktovat dodavatele
Reserve
Reserve

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! Určitě už máte v hlavě představu, jak by měl váš den „D“ vypadat.

I přesto si vám dovolujeme nabídnout e-book s 20 tipy, jak uspořádat svatbu tak, aby se z ní stala událost, na kterou budete všichni ještě dlouhé roky vzpomínat.

Pošlete odkaz na článek přátelům