Svatba s láskou Němčice

Svatební hostina, ubytování
+420 774 285 806

Oblast působení

Pardubický kraj, Litomyšl, Česká Třebová

Hodnocení dodavatele

Ohodnoťte článek

Svatba s láskou, to je Kulturní dům Němčice, který je tím pravým místem pro svatební hostinu. Restaurace se nachází na Pardubicku na trase Litomyšl – Česká Třebová. Výhodou však není pouze její dopravní dostupnost, ale především kvalitní cateringové služby.

Restaurace se věnuje přípravám svatebních hostin, kdy nabízí individuální přístup a dbá na soukromí pro svatebčany – v den svatby je totiž pro ostatní hosty zavřeno. K dispozici je velký sál, salonek a prostorná terasa. Svatební hostina může obsahovat studenou i teplou kuchyni, kterou ocení dokonce ti nejnáročnější jedlíci. Není překážkou zajistit přípravu svatební tabule přesně dle přání a požadavků.

Výhodou je možnost využití pódia, které lze využít pro živou kapelu, DJ nebo i umístění populární fotobudky. Také ratolesti zde naleznou vyžití, je zde totiž trampolína, pískoviště a houpačky.

Adresa:
Svatba s láskou Němčice
Němčice 28
561 18 Němčice

E-mail: svatbanemcice@seznam.cz

Telefon: +420 774 285 806

Kontaktovat dodavatele
Svatba s láskou Němčice
Svatba s láskou Němčice

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! Určitě už máte v hlavě představu, jak by měl váš den „D“ vypadat.

I přesto si vám dovolujeme nabídnout e-book s 20 tipy, jak uspořádat svatbu tak, aby se z ní stala událost, na kterou budete všichni ještě dlouhé roky vzpomínat.

Pošlete odkaz na článek přátelům