Vaše svatba na klíč

Svatební agentura
+420 605 826 675

Oblast působení

Olomoucký kraj, Prostějov

Hodnocení dodavatele

Ohodnoťte článek

Svatební přípravy vyžadují množství času, organizování, chystání a plánování. Jde to však i jinak a místo předsvatebního shonu si můžete užít radostné těšení se na samotný den „D“. Je to jednoduché – stačí využít uspořádání svatby na klíč.

O vše potřebné se za Vás postará zkušená svatební koordinátorka Veronika Malíšková. Ta má cenné zkušenosti nejenom ze zorganizování své vlastní svatby, ale absolvovala rovněž dva kurzy pro svatební koordinátory. Společně proberete Vaše představy a požadavky, o ostatní už se postará zkušená profesionálka.

Mimo jiné nabízí službu svatebního poradenství a konzultace, koordinaci samotného obřadu i průběhu svatebního dne, výzdobu svatební tabule a sálu, zábavu pro svatebčany, tvorbu svatebních tiskovin (oznámení, pozvánky ke stolu, jmenovky – zasedací pořádek, noviny, menu, program, děkovné kartičky, svatební kniha, svatební strom,..).

Adresa
Vaše svatba na klíč
Prostějov

E-mail: treu@seznam.cz

Telefon: +420 605 826 675

Kontaktovat dodavatele
Vaše svatba na klíč
Vaše svatba na klíč

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! Určitě už máte v hlavě představu, jak by měl váš den „D“ vypadat.

I přesto si vám dovolujeme nabídnout e-book s 20 tipy, jak uspořádat svatbu tak, aby se z ní stala událost, na kterou budete všichni ještě dlouhé roky vzpomínat.

Pošlete odkaz na článek přátelům