Skutečné svatby

Máte naplánovánu neotřelou, neobvyklou či jinak zajímavou svatbu? Podělte se s našimi čtenářkami se svými plány, případně s již uskutečněnou svatbou. Každá nevěsta hledá inspiraci, ať už v podobě svatebních šatů, barevných dekorací, zajímavých lokalit, spolehlivých dodavatelů či svatebních doplňků. Pokud navíc některé z dekorací vyrábíte sama (tzv. DIY – do it yourself), rádi uvítáme i postřehy a fotogalerie z přípravy dekorací.

Našim cílem je poskytnout nevěstám co možná nejvíce inspirací a nápadů tak, aby jejich svatební den byl tím opravdovým dnem D, na který budou s oblibou celý život vzpomínat.

Jelikož se zabýváme svatební tématikou jako celkem, rádi uvítáme i reporty a zápisky ze zásnub, výročí svateb,… prostě všeho, co se svatbami a svatební tématikou byť jen úzce souvisí.

Počet fotografií a jejich velikost

Pokud máte zajímavé svatební fotografie a ráda se o ně s námi podělíte, zašlete nám maximálně 100 fotografií zachycujících celý svatební proces. Velikosti fotografií posílejte s minimální šířkou 650 pixelů, bez vložených odkazů a vodoznaků (rádi odkazy na autory přiřadíme pod obrázek sami). Fotografie můžete zasílat na adresu [email protected], ideálně přes některou z úschoven fotografií (např. uschovna.cz – Poslat zásilku).

Doprovodný text

Napište prosím i doprovodný text, kterým popíše Vaše seznámení, zasnoubení, průběh Vašeho svatebního den a popište, co zpětně hodnotíte jako nejpovedenější okamžik svatby. Uveďte prosím i seznam dodavatelů, kteří Vám se svatbou pomáhali.

Jak se dozvím, zda byla moje svatba vybrána a zda bude publikována?

Všechny zájemkyně informujeme maximálně během 7 pracovních dnů emailem a případně doladíme drobné detaily ohledně publikování. Svatba pak bude publikována v sekci Svatební inspirace, kde se pak můžete pochlubit svému okolí.

Těšíme se na vaše fotografie a na budoucí spolupráci

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.