Caterings

Catering
caterings.cz +420 602 717 727

Oblast působení

Celá ČR

Hodnocení dodavatele


Prostřednictvím Caterings.cz můžete zařídit občerstvení na firemní večírek, oslavu narozenin nebo vlastní svatbu – to vše snadno z pohodlí domova.

Caterings.cz je tu proto, aby zjednodušil a urychlil výběr cateringu pro jakoukoliv příležitost. Na jednom místě ukáže ty nejzajímavější nabídky cateringových společností s podrobným popisem, cenou, fotkami chodů a referencemi ostatních zákazníků. Samozřejmostí je jednoduché filtrování příležitosti, místa, typu nebo např. diety tak, aby v konečném výběru byly pouze relevantní nabídky.

Vybrané dodavatele můžete ihned zdarma poptat nebo se s ním spojit kvůli doplňujícím dotazům. Pokud nenajdete, co jste hledali, využijte možnost poptat catering podle vašich představ. My vhodné cateringy oslovíme sami a pokusíme se vám dohodnout právě takové pohoštění, které vám bude nejvíce vyhovovat.

Kontakt
+420 602 717 727 (Po–Pá: 9:00–17:00)
[email protected] (nonstop)

Telefon: +420 602 717 727

Kontaktovat dodavatele
Catering.cz
Svatební raut Caterings.cz
Raut burgery
Catering na svatbě Jany a Kuby
Svatební catering Caterings.cz
Catering.cz
Svatební raut Caterings.cz
Raut burgery
Catering na svatbě Jany a Kuby
Svatební catering Caterings.cz

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.