Prezentujte se v nejnavštěvovanějším svatebním katalogu v ČR

Nabízíte svatební služby nebo produkty? Pak by vaše prezentace rozhodně neměla chybět v nejnavštěvovanějším svatebním portálu v ČR. Bezplatný zápis do katalogu svatebních dodavatelů vám dává šanci oslovit každý měsíc téměř 100 tisíc návštěvníků, kteří plánují svatbu nebo se na ni chystají jako hosté. Buďte svatebčanům na očích!

Chci svou stránku v katalogu

Proč se přidat do katalogu svatebních dodavatelů

90 000+ návštěvníků měsíčně

90 000+ návštěvníků měsíčně

A ne ledajakých! Návštěvníci našeho katalogu jsou totiž převážně snoubenci nebo budoucí svatební hosté. Vaše prezentace si nemůže přát lepší publikum.

25–35 let

25–35 let

Podle Českého statistického úřadu vstupují Češi do manželství nejvíce mezi 25. a 35. rokem života. Většina našich návštěvníků patří právě do tohoto věkového rozpětí.

80 % nových návštěvníků

80 % nových návštěvníků

V katalogu hledají stále noví a noví svatebčané. 8 z 10 návštěvníků přichází na náš web poprvé. Díky tomu se o vás neustále dozvídají další a další lidé.

25 % mužů

25 % mužů

Svatbami žijí nejen ženy. Každý čtvrtý návštěvník našeho webu je muž. Proto je zápis vhodný také pro dodavatele pánských obleků, doplňků nebo pro barber shopy.

Unikátní prezentace

Unikátní prezentace

Ve svatebním katalogu vám bude patřit celá jedna stránka. Své produkty nebo služby můžete nejen popsat slovy, ale také ukázat pomocí výstižných fotografií.

Zápis již od 0 Kč

Zápis již od 0 Kč

Základní zápis do svatebního katalogu je zadarmo. Pokud si přejete podrobnější prezentaci a chcete být více vidět, staňte se TOP dodavatelem.


Co o zápisu v katalogu říkají svatební dodavatelé?

Díky svatebnímu zápisu na webu Svatební asistentka mi najednou začaly chodit poptávky po květinových dekoracích, a to i z krajů, kde jsem doposud žádnou květinovou výzdobu nedělala. Pokud chcete navýšit množství poptávek i vy, zápis v katalogu rozhodně doporučuji!
Kateřina Skořepová Fiore

Kateřina Skořepová

Svatební květiny Fiore

Chcete, aby váš zápis v katalogu zářil? Staňte se TOP dodavatelem

Jako TOP dodavatel získáte navíc:

 Přednostní zápis. Váš profil ve svatebním katalogu zveřejníme už druhý den po přijetí platby.

 Označení TOP dodavatel. Grafické zvýraznění a nápis TOP dodavatel přirozeně přitahuje pozornost čtenářů.

 Přední pozice. V katalogu budete zářit na první stránce. A navíc v horní části. Tím podstatně zvýšíte návštěvnost vašeho profilu.

 Zpětný odkaz na váš web. Ve vašem profilu zveřejníme také adresu vaší webové prezentace. To vám přinese nejen více návštěvníků, ale také silnější pozici vašeho webu ve vyhledávačích.

 Zařazení do více kategorií. Pokud nabízíte svatební služby nebo produkty, které spadají do více kategorií, váš profil se zobrazí v každé z nich. A v každé budete zářit na čelních místech jako TOP dodavatel.

To vše za přátelskou cenu.
Opravdu. Roční zápis mezi TOP dodavateli vás nebude stát ani desetinu ceny jednoho PR článku. Ale poslouží vám mnohonásobně lépe.

Chcete, aby váš zápis v katalogu zářil? Staňte se TOP dodavatelem
Chci se stát TOP dodavatelem

Srovnání zápisů svatebních dodavatelů

Uvedené ceny jsou konečné, nejsme plátci DPH.
Standard TOP dodavatel

zdarma

1 990 Kč / rok

Logo a název
Popis služeb
Náhledový obrázek
Fotografie služeb nebo produktů
Odkaz na sociální sítě
Kontaktní telefon a e-mail
Odkaz na web
Zařazení do více kategorií
Přednostní zápis
Označení TOP dodavatel

Chci požádat o ruku zápis

Chcete nás požádat o zápis do katalogu svatebních dodavatelů? Rádi vám řekneme ANO. A nemusíte přitom ani klečet. Stačí, když vyplníte krátký kontaktní formulář.