Cleany.cz

Pánské obleky
cleany.cz +420 777 327 000

Oblast působení

Praha, Praha

Hodnocení dodavatele


Prostřednictvím Cleany.cz si můžete zařídit čištění svatebních šatů, obleků i dalšího společenského oblečení z pohodlí domova.

Cleany.cz je tu proto, aby vám ušetřil čas, který byste strávili praním či čištěním oblečení či s hledáním kamenné čistírny. V jednoduchém formuláři si zaklikáte, co potřebujete vyčistit a vyberete čas a místo, kde si má kurýr prádlo vyzvednout. Vyčištěné šaty vám pak kurýr přiveze zpět.

Velkou předností je vedle snadného objednání také rychlost služby. Šaty můžete mít doma už do 3 dnů od objednání, můžete tak vyřešit i případné nehody při zkoušení šatů a k oltáři jít v čerstvě vyčištěných svatebních šatech.

Cleany.cz spolupracuje s prověřenými rodinnými eco-friendly čistírnami, které jsou členy Asociace prádelen a čistíren České Republiky.

O rychlou dopravu do čistíren a zpět k vám se starají kurýři společnosti Messenger, která na trhu funguje už od roku 1991.

Kontakty
E-mail: [email protected]

Telefon: +420 777 327 000

Kontaktovat dodavatele
Čištění košil Praha
Doručení vyčištěných oděvů Cleany
Čistírna Cleany.cz
Čištění svatebních šatů Praha
Čištění obleků Praha Cleany
Čištění košil Praha
Doručení vyčištěných oděvů Cleany
Čistírna Cleany.cz
Čištění svatebních šatů Praha
Čištění obleků Praha Cleany

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.