Logo Daniel Šeiner

Daniel Šeiner


Daniel Šeiner je vystudovaný fotograf s dlouholetou praxí.
Nadání zdědil po svém otci, který se profesionálně fotografii věnoval po většinu svého života. Neustálá potřeba se vzdělávat v oblasti fotografie, využívat nejnovější trendy a profesionální techniku dávají jeho fotografiím osobitý, čistý a elegantní styl.
 
Se svým citem pro detail odevzdává vždy jen dokonale odvedenou práci, se kterou musí být nejdříve spokojený on sám a pak teprve jeho klient.
Největším potěšením a zároveň výzvou je pro Dana fotografování svateb, rodin a dětí, protože právě na těchto fotografiích jsou nejlépe zachytitelné emoce, radost a život, které tolik miluje.

Na svatbě se vždy sejde spousta rozmanitých lidí a já jen nasávám jejich radost, nadšení, spokojenost a štěstí. To vše pak zachycuji na svých fotografiích.

Vždy se snaží, aby fotografie vypovídaly hlavně o vás, o vaší náladě, duši a osobnosti. Právě proto se ještě před fotografováním rád s lidmi setkává, aby je poznal co nejvíce a dokázal je na fotografiích zachytit co nejvěrněji.

Daniel Šeiner není „jen“ fotograf, je to tým lidí. Díky fotografování v týmu získáte mnohem více záběrů z různých pohledů pro lepší výběr výsledných snímků.
Nechte se hýčkat přátelským přístupem, osobitým stylem a vysokou kvalitou fotografií.

Daniel je tu jen pro Vás.

Služby

  • Svatební fotografie
  • Předsvatební „Rande“ fotografie
  • Svatební fotokoutek

Kontakt

danielseiner.cz //+420 602 348 492 // fotograf@danielseiner.cz

Napište dodavateli


Kde nás najdete

Info

Činnosti: Svatební fotograf

Celá ČR

Hodnocení dodavatele

Daniel Šeiner
5 (100%) 1
2017-03-23T21:54:47+00:00

Pošlete odkaz na článek přátelům