Kouzelník Tomasiano

Zábava pro hosty
+420 774 272 355

Oblast působení

Olomoucký kraj, Olomouc

Hodnocení dodavatele

Ohodnoťte článek

Svatební program zahajuje kouzelník Tomasiano speciálním kouzlem pro novomanžele. Dále navazuje série kouzel, kdy jednotlivě kouzelník spolupracuje se svatebními hosty všech věkových kategorií.

Potom může navázat tzv. mikromagie. Mikromagie je aktuálně nejpopulárnější forma kouzelnického vystoupení vůbec. Svatební kouzelník obchází hosty buď u stolů, případně kouzlí u postávajících skupinek a ukazuje jim doslova zázraky s vyhrnutými rukávy přímo před jejich očima, a to za použití karet, mincí, bankovek, drobných zapůjčených předmětů a podobně. Mikromagie se řadí k nejtěžším oborům magie. Pokud jste se s mikromagií dosud nesetkali, podívejte se, jak vypadá v podání Tomasiana, krále tohoto oboru, který uspěl i před Jaro Slávikem.

Kouzelník na svatbě se stává čím dál žádanější – hlavně z důvodu vyplnění mezery při fotografování novomanželů. Svěřte svůj svatební den těm nejlepším z oboru, kouzelník Tomasiano je nositelem mnoha ocenění a jeho kouzla zažili hosté na desítkách svateb. Vystoupení může být dokonce předváděno plnohodnotně i v anglickém jazyce.

Adresa
Kouzelník Tomasiano
Vrbátky 221
798 13  Olomouc

E-mail: info@magicduo.cz

Telefon: +420 774 272 355

Kontaktovat dodavatele
Kouzelník Tomasiano
Kouzelník Tomasiano

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! Určitě už máte v hlavě představu, jak by měl váš den „D“ vypadat.

I přesto si vám dovolujeme nabídnout e-book s 20 tipy, jak uspořádat svatbu tak, aby se z ní stala událost, na kterou budete všichni ještě dlouhé roky vzpomínat.

Pošlete odkaz na článek přátelům