Laab

Svatební dary

Oblast působení

Celá ČR

Hodnocení dodavatele


Jsme Laab, fotolab ze Zlína, který má jedno áčko navíc. Atypický je také v tom, že je propojený s e-shopem a ateliérem, kde ručně vyrábíme fotky a designové fotoprodukty s příběhem. Naše tvorba vychází z kombinace dřevěných prvků a prvotřídního fotopapíru, který vždy vystihne i ty nejmenší detaily a podtrhne barvy fotografie.

Pomůžeme vám uchovat vzpomínky na jeden z nejkrásnějších dní v životě hezky pohromadě v našem ručně vyráběném dřevěném fotoalbu. V nabídce také najdete krásné svatební samolepky a razítka, se kterými vyzdobíte album přesně podle vašich představ. Zajistíme také tisk na plátno, výrobu designového leporela, fotoplakátu a mnoho dalších fotoproduktů, které vám budou jedinečnou atmosféru vaší svatby stále připomínat.

Vše podle vašich přání, pouze na pár kliknutí na e-shopu. O zbytek se už rádi postaráme my. Máte specifický požadavek na tisk? Neváhejte se nám ozvat, rádi vám vyjdeme vstříc! A pokud plánujete foto výzdobu svatby, foto jmenovky pro hosty nebo svatební fotokoutek, rádi vám se vším poradíme a vymyslíme ideální řešení na míru pro vaši svatbu.

Kontakty
E-mail: [email protected]

Fotovýzdoba svatby
leporelo laab
svatební album
svatebni album laab
laab fotokoutek
Fotovýzdoba svatby
leporelo laab
svatební album
svatebni album laab
laab fotokoutek

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.