Make-up Michala Kašparová

Svatební účesy a líčení
+420 723 669 118

Oblast působení

Pardubický kraj, Pardubice

Hodnocení dodavatele


Toužíte po dokonalém make-upu, který vám vydrží celý den a večer? Nebo jen poradit s denním či večerním líčením? Upravit vaše nehty? Michala Kašparová nabízí, jak svatební, denní, večerní, ale i plesový make-up a poradenství. Dále se zabývá péči o nehty manikúrou, GEL COLOREM a metodou P-Shine.

Michala Kašparová je absolventkou několika kurzů v pražském Make-Up Institutu, v roce 2015 se stala královnou českých vizážistek a vizážistů a obsadila 1. místo na Mistrovství ČR v make-upu, dále se může pyšnit 5. místem, které získala na Make-Up Masters Award v Mnichově.

Přijďte načerpat pozitivní energii do Studia In, které se nachází v ulici Jindřišská 33 v centru Pardubic, nebo se domluvte na jiném místě. Užijte si dokonalou relaxaci, profesionalitu, ale především přátelskou atmosféru.

Služby

  • Make-up
  • Manikúra
  • Gel color
  • P-Shine

Kontakt
Jindřišská 33, Pardubice
[email protected]

Telefon: +420 723 669 118

Kontaktovat dodavatele
Make-up Styling Kašparová
Kosmetika Michala Kašparová
Make-up Styling Kašparová
Make-up Styling Kašparová
Kosmetika Michala Kašparová
Make-up Styling Kašparová

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.