Mialis Jewelry

Snubní a zásnubní prsteny
+420 775 462 707

Oblast působení

Celá ČR

Hodnocení dodavatele


V Mialis vyrábíme především netradiční, ale i klasické snubní prsteny, jedinečné zásnubní prsteny a množství personalizovaných šperků či jiných minimalistických kousků ruční výroby. V Mialis věříme, že šperky by měly být jedinečné, stejně jako chvíle, vzpomínky a lidé, kterými se obklopujete. Šperky vyrábíme ručně, ale také za pomoci nejmodernějších technologií.

Díky tomu dokážeme vyrobit i dokonalé šperky na míru. Pracujeme jen s ušlechtilými kovy jako je zlato, stříbro, platina a našimi partnery pro diamanty a drahokamy jsou pouze dlouholetí, a především ověření dodavatelé. Standardní doba výroby snubních prstenů je u nás mezi 1-2 týdny. Na všechny šperky poskytujeme doživotní záruku, možnost čištění zdarma a první úpravu velikosti prstenů rovněž zdarma.

Šperky vám doručíme po celé ČR, zároveň si je můžete vyzvednout u nás v showroomu v centru Prahy. Ke každé objednávce poskytujeme certifikát pravosti šperku, dárkovou krabičku. Všechny objednávky, které posíláme jsou i v dárkovém balení.

Kontakty
Petrská 1131/2, 110 00 Praha 1 – Nové Město

E-mail: [email protected]

Telefon: +420 775 462 707

Kontaktovat dodavatele
Zásnubní prsten na zakázku Mialis
Prsteny na zakázku Mialis
Snubní prsteny Mialis
Zásnubní prsten Mialis
Ruční výroba svatebních prstenů Mialis
Logo Mialis.cz
Zásnubní prsten na zakázku Mialis
Prsteny na zakázku Mialis
Snubní prsteny Mialis
Zásnubní prsten Mialis
Ruční výroba svatebních prstenů Mialis
Logo Mialis.cz

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.