Park Golf Hradec Králové

Svatební hostina, ubytování
+420 723 848 039

Oblast působení

Královéhradecký kraj, Hradec Králové

Hodnocení dodavatele

Ohodnoťte článek

Chcete mít pohádkovou svatbu, na kterou žádný ze svatebčanů nezapomene? Chcete ji oslavit v naprostém soukromí v přírodě, ale přitom jen 5 minut z centra Hradce Králové? Pak uspořádejte svatební obřad či svatební hostinu na Park Golfu, který se nachází na okraji města.

Restaurace disponuje 100 místy v hlavní části, kavárna pojme 30 hostů a terasa dalších 60. Je zde i možnost uspořádat svatbu přímo pod širým nebem. Kuchařský tým připraví gastronomický zážitek v podobě svatebního menu nebo třeba rautu na míru. Ubytování nabízí v 6 komfortních pokojích s koženou postelí, vlastní koupelnou, TV s plochou obrazovkou a klimatizací. Samozřejmostí je parkování přímo před hotelem a Wi-Fi připojení v celém objektu zdarma.

Oblíbeným doprovodným programem pro svatební den je Golfová Akademie, kde si může začátečník i pokročilý golfista zatrénovat, zjistit plno zajímavých informací o golfu a společně s trenérem vyzkoušet cvičné greeny a odpaliště. Dalším doprovodným programem může být třeba diskgolf, fireshow, barmanská show a mnoho dalšího.

Adresa
Park Golf Hradec Králové
Roudničská 730
500 02 Hradec Králové

E-mail: recepce@parkgolf.cz

Telefon: +420 723 848 039

Kontaktovat dodavatele
Park Golf Hradec Králové
Park Golf Hradec Králové

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! Určitě už máte v hlavě představu, jak by měl váš den „D“ vypadat.

I přesto si vám dovolujeme nabídnout e-book s 20 tipy, jak uspořádat svatbu tak, aby se z ní stala událost, na kterou budete všichni ještě dlouhé roky vzpomínat.

Pošlete odkaz na článek přátelům