Penzion U Křivého Psa

Svatební hostina, ubytování
+420 731 100 731

Oblast působení

Moravskoslezský kraj, Frýdek Místek

Hodnocení dodavatele

Ohodnoťte článek

Romantický penzion a hostinec U Křivého Psa, který se nachází ve Frýdku-Místku, je ideálním místem pro konání svatební hostiny. Pro uspořádání svatební hostiny se skvěle hodí historický sál, který se nachází v prvním patře budovy. Je prostorný, s kapacitou až 90 míst a okouzlí původní trámové stropy z roku 1702. Součástí sálu je rovněž taneční parket a bar. Vybrat si můžete z široké řady pokrmů tradiční české kuchyně, připravovaných podle moderních trendů v gastronomii.

Slavnostní tabule bude připravena dle přání. Penzion nabízí také bílé saténové potahy na židle, dětské židličky, svatební bryndák, děrovanou lžíci na svatební polévku, přivítání novomanželů tradičním rozbíjením talíře.

Po blízkém okolí mohou dokonce zajistit dopravu ženicha a nevěsty historickým vozidlem TATRA12 z roku 1930. Protože tým penzionu má bohaté zkušenosti s pořádáním svateb, může také doporučit fotografa, živou či reprodukovanou hudbu

Adresa
Penzion U Křivého Psa
Slezská 1079
738 01 Frýdek-Místek

E-mail: penzion@krivypes.cz

Telefon: +420 731 100 731

Kontaktovat dodavatele
Penzion U Křivého Psa
Penzion U Křivého Psa

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! Určitě už máte v hlavě představu, jak by měl váš den „D“ vypadat.

I přesto si vám dovolujeme nabídnout e-book s 20 tipy, jak uspořádat svatbu tak, aby se z ní stala událost, na kterou budete všichni ještě dlouhé roky vzpomínat.

Pošlete odkaz na článek přátelům