Prague Boats

Svatební hostina, ubytování
+420 724 202 505

Oblast působení

Praha, Praha

Hodnocení dodavatele

Ohodnoťte článek

PRAGUE BOATS je jediná lodní společnost v Praze, která provozuje nové, moderní a ekologické lodě. Již více než 25 let pořádá pravidelné plavby historickým centrem Prahy i soukromé akce. Poskytuje kompletní servis při organizaci svatebních hostin, kdy přímo na palubě lodí zajišťuje cateringové služby a postará se o doprovodný program, díky čemuž bude každý host na takovou svatbu dlouho vzpomínat.

Svatba na lodích PRAGUE BOATS nabízí:

  • neotřelé a moderní prostředí
  • unikátní skleněné lodě
  • skvělý catering
  • prověřené doprovodné programy
  • Zajištění akce od A po Z
  • wifi na palubě
  • kapacita 30 až 330 hostů

PRAGUE BOAT může zajistit i tzv. „svatbu all inclusive“, kde nebude chybět obřad na palubě lodi, hostina a party na lodi, plánování trasy plavby,občerstvení a nápoje, přípitek na uvítanou, hudební doprovod, degustace vína, rumů a koňaků, fotokoutek, originální doprovodné programy a květinová výzdoba a dekorace.

Paluba plující lodi je romantické místo, kterému nechybí noblesa a styl. Vybrat si můžete moderní prostředí skleněných lodí nebo romantický mahagonový interiér na motorové lodi či historickou atmosféru parníku. Kulisou svatby budou jedinečné výhledy na Karlův most, panorama Pražského hradu, Rudolfinum, Tančící dům a Vyšehrad. Trasu plavby lze naplánovat i mimo Prahu, naše lodě mohou plout až na Mělník či Slapy.

Adresa
Prague Boats
Dvořákovo nábřeží
110 00 Praha 1

E-mail: events@pragueboats.cz

Telefon: +420 724 202 505

Kontaktovat dodavatele
Prague Boats
Prague Boats

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! Určitě už máte v hlavě představu, jak by měl váš den „D“ vypadat.

I přesto si vám dovolujeme nabídnout e-book s 20 tipy, jak uspořádat svatbu tak, aby se z ní stala událost, na kterou budete všichni ještě dlouhé roky vzpomínat.

Pošlete odkaz na článek přátelům