Průhonický zámek

Svatba na zámku
+420 602 603 073

Oblast působení

Středočeský kraj

Hodnocení dodavatele

Ohodnoťte článek

Prožijte nejkrásnější okamžiky svého života v pohádkovém prostředí průhonického zámku. Neopakovatelnou atmosféru dotváří Průhonický park, klenot mezi zámeckými parky, který je právem zapsán na seznam památek UNESCO. Toto jedinečné místo je ideální pro romantickou procházku novomanželů a svatebních hostů.

Místem určeným ke svatebnímu obřadu je vyhlídková terasa Malého nádvoří, v případě nepřízně počasí pak noblesní Rytířský sál, zdobený dřevěným obložením stěn i stropu, s dominantním kovaným lustrem. Svatebním obřadům s malým počtem hostů bude nabídnuta i Pracovna hraběte Taroucy s nádherným výhledem na Podzámecký rybník. Všichni svatebčané mají umožněn volný vstup do parku s možností focení.

Možný je pronájem prostor pro svatební hostinu, a to v interiéru zámku nebo v zámeckém parku. V případě zájmu dostanete také reference na spolehlivé dodavatele, jako jsou místní restaurace, hotely, cateringové firmy, floristy, hudební doprovod a podobně. Výhodou je, že areál disponuje i vlastním parkovištěm, a to s kapacitou 65 míst.

Adresa
Průhonický zámek
Zámek 1
252 43 Průhonice

E-mail: zamek@ibot.cas.cz

Telefon: +420 602 603 073

Kontaktovat dodavatele
Průhonický zámek
Průhonický zámek

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! Určitě už máte v hlavě představu, jak by měl váš den „D“ vypadat.

I přesto si vám dovolujeme nabídnout e-book s 20 tipy, jak uspořádat svatbu tak, aby se z ní stala událost, na kterou budete všichni ještě dlouhé roky vzpomínat.

Pošlete odkaz na článek přátelům