Restaurace Monaco

Svatební hostina, ubytování
+420 776 200 250

Oblast působení

Pardubický kraj, Chrudim

Hodnocení dodavatele

Ohodnoťte článek

Pro svatební den je jako stvořená historická výletní restaurace na Chrudimsku, která se pyšní letitou tradicí. Její počátek se totiž datuje k roku 1910. Zaujme již při příjezdu, protože je zde obora s výběhem kladrubských plnokrevníků ze slatiňanských stájí. V restauraci Monako oceníte klid a úžasný výhled na les a do okolí.

Restaurace Monaco má prvotřídní profesionální kuchaře, kapacita sálu je 110 osob, ale venkovní sezení pojme dalších 150 hostů. Stále to nestačí? Pouhých pár desítek metrů je vzdálena restaurace s velkou zastřešenou terasou pro dalších 100 hostů. Svatba se může uskutečnit pod slavnostním altánem přímo pod širým nebem. Restaurace může zajistit profesionálního DJ a pro ratolesti samostatný dětský program. Venku na grilech se mohou grilovat výtečné speciality, místní svatební tým může zajistit i rozvoz na ubytování. Lze využít i svatebního koordinátora, který zařídí vše, nezávazná kalkulace je navíc zdarma.

Pro romantické svatební fotografie se skvěle hodí pouhých pět minut vzdálený zámecký park, který náleží k místnímu zámku.

Adresa
Restaurace Monaco
Škrovád 39
538 21 Slatiňany

E-mail: restaurace.zeman@seznam.cz

Telefon: +420 776 200 250

Kontaktovat dodavatele
Restaurace Monaco
Restaurace Monaco

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! Určitě už máte v hlavě představu, jak by měl váš den „D“ vypadat.

I přesto si vám dovolujeme nabídnout e-book s 20 tipy, jak uspořádat svatbu tak, aby se z ní stala událost, na kterou budete všichni ještě dlouhé roky vzpomínat.

Pošlete odkaz na článek přátelům