Restaurant Nebozízek

Svatební hostina, ubytování
+420 57 315 329

Oblast působení

Praha, Praha

Hodnocení dodavatele

Ohodnoťte článek

Svatby Nebozízek, to je svatební agentura Restaurantu a hotelu Nebozízek. Výhodou jsou především dlouholeté a velmi dobré zkušenosti ze zajištěním svateb a dalších společenských akcí.

Místní tím zařídí svatební obřad včetně oddávajícího, zástupce matriky a soudního tlumočníka. Zajistí celodenní program, kvalitní catering, květinový servis k obřadu, výzdobu svatební tabule, kompletní předsvatební i svatební přípravy, včetně harmonogramu svatebního dne. Budoucím novomanželům poradí s výběrem snubních prstenů, případně i zajistí výrobce vlastního návrhu, nastávající nevěstě pomohou vybrat ty nejkrásnější svatební šaty. Na přání mohou dokonce zprostředkovat předsvatební zkoušku účesu a make-upu.

Chcete si pořádně užít rozlučku? Svatby Nebozízek pomůžou s Vaší party např. na lodi, na hradech a zámcích, v zoo nebo na jiných místech dle Vašeho výběru.

Adresa:
Restaurant Nebozízek
Petřínské sady 411
118 00 Praha 1 – Malá Strana

E-mail: milena@nebozizek.cz

Telefon: +420 57 315 329

Kontaktovat dodavatele
RESTAURANT NEBOZÍZEK
RESTAURANT NEBOZÍZEK

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! Určitě už máte v hlavě představu, jak by měl váš den „D“ vypadat.

I přesto si vám dovolujeme nabídnout e-book s 20 tipy, jak uspořádat svatbu tak, aby se z ní stala událost, na kterou budete všichni ještě dlouhé roky vzpomínat.

Pošlete odkaz na článek přátelům