Skupina Expres

Hudba na svatbu
skupinaexpres.cz +420 774 291 957

Oblast působení

Celá ČR

Hodnocení dodavatele


Hudební skupina Expres z Ostravy vám tímto nabízí spolupráci v oblasti živé hudby pro různé typy společenských akcí. Skupina působí již mnoho let v oblasti zábavové hudby, jako jsou svatby, plesy, narozeniny, firemní akce, obecní oslavy apod.

Je možné vystupovat jako duo, trio nebo kvartet, dle typu akce a požadavků pořadatelů. Repertoár je díky všem zpívajícím členům velice široký, čítá cca 1.000 songů v 5 světových jazycích, což je vždy přizpůsobeno typu akce, např. plesy se snažíme hrát česko – slovenský repertoár, naopak pro německou klientelu jsou schopni večer prolínat německými songy nebo anglicky koncipovaný večer od světových evergreenů až po dnešní novinky.

Aparatury k ozvučení jsou k dispozici ve třech verzích, od 2x 350 W pro malé akce až po 5 kW pro velké akce, pro např. 1.000 lidí a více, včetně osvětlení. Skupina Express jezdí po celé ČR, a v minulosti také do zahraničí.

Kontakty
E-mail: [email protected]

Telefon: +420 774 291 957

Kontaktovat dodavatele
Hudba na svatbu - skupina Express Ostrava
Hudební skupina Express
Hudba na svatbu - skupina Express Ostrava
Hudební skupina Express

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.