Spa resort Tree of Life****

Svatební hostina, ubytování
+420 493 767 334

Oblast působení

Královéhradecký kraj, Jičín

Hodnocení dodavatele

Ohodnoťte článek

Spa resort Tree of Life**** se nachází přímo v Lázních Bělohrad, které jsou obklopené nádhernou okolní přírodou. Samotné romantické a moderní prostředí resortu je ideálním místem pro uspořádání nezapomenutelného svatebního dne. Nemusíte se přesouvat z místa na místo, ve Spa resort Tree of Life se může uskutečnit samotný svatební obřad, kvalitní catering i večerní oslava.

Rezort navíc umožňuje i zorganizování svatby na klíč, kdy se postará o organizaci obřadu, hostiny, ubytování, líčení, dekorace i zábavy. Po předsvatební konzultaci zařídí vše od A do Z. Vy se už můžete těšit na svůj den „D“.

Místní šéfkuchař pro Vás připraví  speciality moderní nebo české kuchyně. Vybírat lze z tradičního menu, případně si můžete sestavit vlastní netradiční menu. V hotelové zahradě lze uspořádat odpolední nebo večerní garden party. Cukrářský tým připraví ten nejvhodnější svatební dort, svatební koláčky či výslužky.

Adresa
Spa resort Tree of Life****
Lázeňská 531
507 81 Lázně Bělohrad

E-mail: rakova@belohrad.cz

Telefon: +420 493 767 334

Kontaktovat dodavatele
Spa resort Tree of Life****
Spa resort Tree of Life****

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! Určitě už máte v hlavě představu, jak by měl váš den „D“ vypadat.

I přesto si vám dovolujeme nabídnout e-book s 20 tipy, jak uspořádat svatbu tak, aby se z ní stala událost, na kterou budete všichni ještě dlouhé roky vzpomínat.

Pošlete odkaz na článek přátelům