Svatební brány na míru

Svatební dekorace
+420 602 686 623

Oblast působení

Celá ČR

Hodnocení dodavatele


Jsme malá rodinná firma, která ráda tvoří a dělá lidem radost. Ze srdce vám vyrobíme jedinečnou a originální svatební bránu, která vám jako vzpomínka zůstane už napořád. Brána, na jejímž osobitém designu se (na osobní schůzce) domluvíme, bude připravena na vámi určený termín. Bude přesně podle vašich představ a přání vyrobena s veškerou péčí a láskou. Na bránu si, od nás jako dárek, můžete vybrat text (datum, jména, symbol, citát, heslo… cokoliv), který vám na ni ručně vygravírujeme.

Pokud nebudete mít k dispozici vlastní floristku či dekoratérku a nebudete si ani troufat bránu nazdobit sami, je možné objednat si u nás také ozdobení Vaší brány ve Vámi vybraném stylu a barvách (záclony, závěsy, kytice a další dekorace). Doba dodání brány se odvíjí zejména od její technické náročnosti a pohybuje se v horizontu cca 4 týdnů. Nejsme žádná velkovýrobna ani továrna a každá brána, kterou pro Vás stvoříme bude opravu originál. Všechny naše brány jsou vyráběny s láskou a úctou k jejich osobní symbolice a účelu, pro který mají sloužit…

Kontakty
E-mail: [email protected]

Telefon: +420 602 686 623

Kontaktovat dodavatele
Svatební brána mnohoúhelník
Jednoduchá svatební slavobrána
Svatební brána trojúhelník
Dřevěná svatební brána hnědá
Svatební brána mnohoúhelník
Jednoduchá svatební slavobrána
Svatební brána trojúhelník
Dřevěná svatební brána hnědá

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.