Svítící písmena

Svatební dekorace
slaskoumichaela.cz +420 774 942 389

Oblast působení

Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Broumov, Chlumec nad Cidlinou, Choceň, Chotěboř, Chrudim, Dvůr Králové nad Labem, Havlíčkův Brod, Hradec Králové, Jaroměř, Jičín, Kolín, Kutná Hora, Lanškroun, Litomyšl, Lysá nad Labem, Mladá Boleslav, Náchod, Neratovice, Nové Město nad Metují, Nymburk, Pardubice, Poděbrady, Polička, Přelouč, Roudnice nad Labem, Rychnov nad Kněžnou, Špindlerův Mlýn, Svitavy, Trutnov, Ústí nad Orlicí, Vrchlabí, Žamberk

Hodnocení dodavatele


Originální svatební dekorace pro vaši svatbu – svítící písmena jsou krásnou denní dekorací, večer pak rozzáří vaši svatební hostinu a večerní zábavu. Možné využít jako součást fotokoutku.

Nabízím k zapůjčení písmena celé abecedy a velké svítící srdce. Můžete si tak složit iniciály novomanželů nebo nápisy MR&MRS a LOVE.

Výška písmen je 90 cm.

Vhodné také jako svatební dar pro budoucí novomanžele.

Kontakty
E-mail: [email protected]

Telefon: +420 774 942 389

Kontaktovat dodavatele
Svítící písmena na svatbu
Svítící písmena na svatbu
Svítící písmena na svatbu
Svítící písmena na svatbu

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.