Tetičky s.r.o.

Zábava pro hosty
+420 724 933 948

Oblast působení

Olomoucký kraj, Olomouc

Hodnocení dodavatele

Ohodnoťte článek

Mít či nemít malé děti na svatbě? Jak oznámit svým příbuzným a přátelům, že máte obavu, co si na své svatbě s jejich malými ratolestmi počnete? Jak zajistit, aby se nenudily a jejich doprovod si svatební den dokázal užít?

Všechny tyto starosti vyřeší Tetičky s.r.o. – práce s dětmi je baví a dokážou malým capartům vytvořit na svatbě zábavný program. To vše v rámci Olomouckého, Šumperského kraje a jižní Moravy. Zároveň se postarají o individuální hlídání dětí od 2 měsíců, a to pouze během večera nebo klidně celého dne. Svatebčané se budou moci v klidu bavit, o jejich děti bude profesionálně postaráno.

Děti si svatební den krásně užijí a bude i pro ně jedinečným zážitkem, na který budou dlouho a rády vzpomínat. Tetičky s.r.o. dbají na trpělivost, spolehlivost, dochvilnost a příjemné vystupování. Velice důležité je pro ně i schopnost přizpůsobit se rytmu a stylu konkrétní svatby.

Adresa:
Tetičky s.r.o.
Wanklova 12
779 00 Olomouc

E-mail: klarova@teticky.cz

Telefon: +420 724 933 948

Kontaktovat dodavatele
Tetičky s.r.o.
Tetičky s.r.o.

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! Určitě už máte v hlavě představu, jak by měl váš den „D“ vypadat.

I přesto si vám dovolujeme nabídnout e-book s 20 tipy, jak uspořádat svatbu tak, aby se z ní stala událost, na kterou budete všichni ještě dlouhé roky vzpomínat.

Pošlete odkaz na článek přátelům