TFstudio-Tomáš Fraus

Svatební video, kameraman
+420 604 315 143

Oblast působení

Olomoucký kraj, Prostějov

Hodnocení dodavatele

Ohodnoťte článek

Tomáš Fraus je svatební kameraman, který se postará o kvalitní záznam průběhu svatebního dne. Klade důraz na individuální přístup, kdy jej zajímají záliby, radosti i touhy budoucích manželů. To vše kvůli tomu, aby vytvořené video svým pojetím vyhovovalo co nejvíce jejich stylu a vkusu. Video dodá oproti fotografiím vzácným momentům živost v podobě zvuku, pohybu a příběhu.

Tomáš Kraus může rovněž natočit předsvatební klip, případně i jiné video jako upoutávku na samotnou svatbu. Vytvořit může také originální rodinné video, které skvěle doplní video ze svatebního dne. Zkrátka a dobře, svatební kameraman je otevřený jakýmkoliv podmětům a zajímavým nápadům.

Natáčí celý svatební den od příprav po večerní zábavu, nenajdete u něj strojené věci, ale spontánní a přirozené emoce, které nejsou hrané. Své práci se věnuje od roku 2008. Natáčí po celé České republice, na Slovensku i v zahraničí, místo svatby tedy není nikdy překážkou.

Adresa
TFstudio-Tomáš Fraus
Družstevní 3820/3
796 01 Prostějov

E-mail: fraus@tfstudio.cz

Telefon: +420 604 315 143

Kontaktovat dodavatele
TFstudio-Tomáš Fraus
TFstudio-Tomáš Fraus

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! Určitě už máte v hlavě představu, jak by měl váš den „D“ vypadat.

I přesto si vám dovolujeme nabídnout e-book s 20 tipy, jak uspořádat svatbu tak, aby se z ní stala událost, na kterou budete všichni ještě dlouhé roky vzpomínat.

Pošlete odkaz na článek přátelům