Úplně Všude

Catering
+420 773 554 835

Oblast působení

Celá ČR

Hodnocení dodavatele


„Jsme Lidi z Baru. Tým, jehož podniky – Bar, který neexistuje, Super Panda Circus, 4pokoje, Whiskey bar, který neexistuje a Slast – hrají na kvetoucí brněnské gastro-scéně v hlavních rolích.

Chceme, abyste mohli zažít naši pohostinnost a ochutnat skvělé koktejly, jídlo a další požitky z našich podniků i mimo jejich prostor. A proto vám přinášíme naší “cestovní” cateringovou divizi – Úplně Všude.

Domníváme se, že catering 21. století má být založený na komunikaci a otevřené mysli. Přinášíme Vám proto gastronomické zážitky střižené na míru Vaší fantazii. V prostředí, které si sami vyberete.

Na zpestření jednoho z nejdůležitějších dnů Vašeho života si dáme maximálně záležet. Ještě jako budoucí novomanželé se s námi sejdete a rozhodnete o všech detailech svatebního pohoštění včetně přípitku, večerního rautu, alkoholických i nealkoholických koktejlů či třeba designu menu. Po domluvě můžete své svatební menu i předem ochutnat.“

E-mail: [email protected]

Telefon: +420 773 554 835

Kontaktovat dodavatele
Katering Úplně všude
Tým Úplně všude
Catering Úplně všude
Catering Brno Úplně všude
Svatební catering Úplně všude
Katering Úplně všude
Tým Úplně všude
Catering Úplně všude
Catering Brno Úplně všude
Svatební catering Úplně všude

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.