Vehlovická rozhledna

Svatební hostina, ubytování
+420 777 969 359

Oblast působení

Středočeský kraj, Mělník

Hodnocení dodavatele

Ohodnoťte článek

Vehlovická rozhledna se nachází ve vesnici Vehlovice pouhých 5 km od centra Mělníka. Je tedy snadno dostupná, na druhou stranu skýtá naprosté soukromí. Tím se stává ideálním místem pro pořádání nejrůznějších oslav včetně svateb. Pro tyto účely je zde veškeré zázemí v luxusním zrenovovaném prostředí.

Překážkou nejsou ani početné svatby, protože je zde společenský sál s kapacitou až 120 hostů. Místní svatební tým je připravený poskytnou veškerý servis, který zahrnuje kvalitní catering, slavnostní svatební oběd, výzdobu, služby svatebního fotografa, vizážistku, kadeřnici a další. Je tu také možnost venkovního grilování.

Ve Vehlovické rozhledně je umístěna rovněž upravená zahrada s bazénem, relax zóna s whirpool a uzamykatelný parkovací prostor, který pojme až 50 vozidel. To vše dohromady skýtá skvělé podmínky pro strávení nezapomenutelného svatebního dne.

Adresa
Vehlovická rozhledna
Střemská 3775
276 01 Mělník

E-mail: vehlovickarozhledna@seznam.cz

Telefon: +420 777 969 359

Kontaktovat dodavatele
Vehlovická rozhledna
Vehlovická rozhledna

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! Určitě už máte v hlavě představu, jak by měl váš den „D“ vypadat.

I přesto si vám dovolujeme nabídnout e-book s 20 tipy, jak uspořádat svatbu tak, aby se z ní stala událost, na kterou budete všichni ještě dlouhé roky vzpomínat.

Pošlete odkaz na článek přátelům