Vezu Bubliny

Catering
vezububliny.cz +420 731 911 812

Oblast působení

Celá ČR

Hodnocení dodavatele


Hledáte nevšední a originální zážitek pro sebe i své hosty? Povzneste pití vína a drinků na vyšší úroveň. S naším pojízdným prosecco barem vám vezeme nejen bubliny, výborné prosecco a míchané drinky, ale i zážitek a skvělou zábavu!

Přivedli jsme zpět k životu naše Piaggio Ape jako pojízdný Prosecco Bar „Vezu Bubliny“ a naším záměrem je přinést něco pozitivně jiného a povznést pití vína na vyšší úroveň. Naše vozítko by tak mělo navodit hlavně skvělou atmosféru, zábavu a jako bonus nabízíme i lahvová prosecca a perlivá i tichá vína z rodinného italského vinařství, kde se tato tradice předává z generace na generaci a odkud si vína, po pečlivém degustování, sami vozíme a běžně v ČR k zakoupení nejsou.

S naším malým velkým pojízdným barem na třech kolech za vámi rádi přijedeme kamkoli a vždy s sebou přivezeme nejen naše Piaggio plné bublin, ale samozřejmostí je i usměvavá obsluha, výzdoba, příjemná hudba, malé posezení a hlavně skvělá atmosféra. A protože je to váš den a my ho budeme rádi doprovázet, vaší představě se maximálně přizpůsobíme.

Kontakty
Jan Beneš
E-mail: [email protected]

Telefon: +420 731 911 812

Kontaktovat dodavatele
VezuBubliny.cz
Prosecco autíčko na svatbu
Prosecco na svatbu VezuBubliny
Prosecco bar na svatbu
VezuBubliny.cz
Prosecco autíčko na svatbu
Prosecco na svatbu VezuBubliny
Prosecco bar na svatbu

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.