Vigvam penzion

Svatební hostina, ubytování
+420 777 997 160

Oblast působení

Středočeský kraj, Kolín

Hodnocení dodavatele

Ohodnoťte článek

Vigvam je moderní a víceúčelový areál, který se nachází v Němčicích na Kolínsku. Zajímavou a nevšední dominantou celého rezortu je celodřevěný vigvam, který má výšku téměř 23 metru a je vůbec nejvyšší stavbou svého druhu na světě. A právě v tomto příjemném prostředí obklopeném malebnou středočeskou krajinou můžete prožít svůj svatební den.

Penzion umožňuje uspořádat svatbu v jakémkoliv ročním období, svatební obřad může proběhnout přímo v unikátním vigvamu. Jeho kapacita je neuvěřitelných 280 osob, součástí je navíc bar a přiléhá k němu grilovací centrum s venkovním posezením. Nemusíte se tak po obřadu přesouvat jinam, zde najdete veškeré zázemí.

Samozřejmostí je i možnost ubytování. Penzion disponuje 22 pokoji o kapacitě 56 osob, dalších 100 lůžek se nachází v kupé Orient Expresu. Večer je možné strávit v příjemném prostředí vinného sklípku, zábavu zajistí bowlingové dráhy.

Adresa
Vigvam penzion
Němčice 152
280 02 Němčice

E-mail: recepce@vigvam.cz

Telefon: +420 777 997 160

Kontaktovat dodavatele
Vigvam penzion
Vigvam penzion

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! Určitě už máte v hlavě představu, jak by měl váš den „D“ vypadat.

I přesto si vám dovolujeme nabídnout e-book s 20 tipy, jak uspořádat svatbu tak, aby se z ní stala událost, na kterou budete všichni ještě dlouhé roky vzpomínat.

Pošlete odkaz na článek přátelům