Villa Richter

Svatební hostina, ubytování
+420 702 205 108

Oblast působení

Praha, Praha

Hodnocení dodavatele

Ohodnoťte článek

Mezi ta vůbec nejkrásnějších místa pro svatbu v Praze patří bezesporu jedinečná Villa Richter. Tuto zajímavou stavbu, odkud je dechberoucí výhled na celé pražské panorama si můžete společně s areálem Svatováclavské vinice exkluzivně pronajmout pouze pro Váš svatební den. V samotném srdci hlavního města tak můžete prožít svatbu v naprostém soukromí. To vše v místě, které má výjimečnou historickou atmosféru.

Na této unikátní lokalitě můžete pořídit i unikátní svatební fotografie. Je odsud nádherný výhled na malostranské střechy a věže, to vše s romanticky se pnoucími keři vinné révy v popředí.

Svatební obřad se může konat ve skleníku vily nebo přímo uprostřed vinice – a může jít po domluvě i o obřad církevní! Ve vile se může uskutečnit také samotná slavnostní hostina, samozřejmostí je květinová výzdoba. Pro večerní raut a oslavu se skvěle hodí příjemné prostředí restaurace Piano Nobile.

Adresa:
Villa Richter
Staré zámecké 6/251
118 00 Praha 1 Hradčany

E-mail: info@villarichter.cz

Telefon: +420 702 205 108

Kontaktovat dodavatele
Villa Richter
Villa Richter

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! Určitě už máte v hlavě představu, jak by měl váš den „D“ vypadat.

I přesto si vám dovolujeme nabídnout e-book s 20 tipy, jak uspořádat svatbu tak, aby se z ní stala událost, na kterou budete všichni ještě dlouhé roky vzpomínat.

Pošlete odkaz na článek přátelům