Wellness hotel Brdy

Svatební hostina, ubytování
+420 601 200 226

Oblast působení

Plzeňský kraj, Plzeň

Hodnocení dodavatele

Ohodnoťte článek

Wellness hotel Brdy, který je situován do malebné krajiny nedaleko města Spálené Poříčí, je vynikající volbou pro svatební den. Nabízí uspořádání výjimečné svatební hostiny, případně zorganizují svatbu takřka od A do Z.

Pro konání svatebního obřadu se skvěle hodí například zahrada nedalekého zámku, slavnostní hostina může proběhnout v hotelovém romantickém sále s dominantními barokními sloupy. Kromě chutných pokrmů nebude chybět ani svatební dort, samozřejmostí je uspořádání večerního rautu. V závěru dne se mohou svatebčané ubytovat přímo na místě, pro novomanžele bude přichystán luxusní svatební pokoj.

Příjemnou službou je kvalitní hudební program, slavnostní výzdoba, není problémem zajistit dopravu, kadeřnici, kosmetičku či švadlenu. Wellness hotel Brdy se o Vaše pohodlí postará se vším všudy a udělá ze svatebního dne výjimečný nezapomenutelný zážitek.

Adresa
Wellness hotel Brdy
Zámecká 141
335 61 Spálené Poříčí

E-mail: hotelbrdy@seznam.cz

Telefon: +420 601 200 226

Kontaktovat dodavatele
Wellness hotel Brdy
Wellness hotel Brdy

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! Určitě už máte v hlavě představu, jak by měl váš den „D“ vypadat.

I přesto si vám dovolujeme nabídnout e-book s 20 tipy, jak uspořádat svatbu tak, aby se z ní stala událost, na kterou budete všichni ještě dlouhé roky vzpomínat.

Pošlete odkaz na článek přátelům