Zámecký hotel Lednice

Svatba na zámku
+420 530 503 464

Oblast působení

Jihomoravský kraj, Břeclav, Hodonín, Znojmo

Hodnocení dodavatele

Ohodnoťte článek

Krásy Lednice a jejího malebného okolí jsou vyhlášené široko daleko. Pokud jste i Vy propadli kouzlu tohoto kouzelného kraje, můžete zde prožít nezapomenutelnou romantickou svatbu. Ideálním místem pro uzavření sňatku je totiž Zámecký hotel Lednice, který se nachází v bezprostřední blízkosti samotného zámku – přímo v zámeckém parku. Ten je součástí Lednicko-valtického areálu zapsaného do chráněných památek UNESCO.

Svatební obřad je možné uskutečnit v zámeckém parku nebo v zámecké kapli. V Zámeckém hotelu Lednice jsou k dispozici dvě společenské místnosti až pro 150 osob, které jsem od sebe prakticky oddělené velkými prosklenými dveřmi a nachází se zde i taneční parket. Kromě toho je zde možnost promítání a ozvučení. Součástí hotelu je také restaurace, cukrárna a vinný sklep s kapacitou až 80 osob.

Podmanivou atmosféru svatební dne můžete doplnit reprodukovanou hudbou nebo cimbálovou kapelu. Zámecký hotel Lednice je schopen zajistit kromě svatební hostiny také svatební dort a slavnostní výzdobu. Svatebčané se mohou ubytovat přímo v hotelu, k dispozici je totiž celkem 58 lůžek včetně přistýlek. Pro novomanžele je připraveno luxusní apartmá s postelí s nebesy.

Adresa:
Zámecký hotel Lednice
Zámecké nám. 66
691 44 Lednice

E-mail: recepce@hotellednice.cz

Telefon: +420 530 503 464

Kontaktovat dodavatele
Zámecký hotel Lednice
Zámecký hotel Lednice

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! Určitě už máte v hlavě představu, jak by měl váš den „D“ vypadat.

I přesto si vám dovolujeme nabídnout e-book s 20 tipy, jak uspořádat svatbu tak, aby se z ní stala událost, na kterou budete všichni ještě dlouhé roky vzpomínat.

Pošlete odkaz na článek přátelům