Zámecký hotel Lednice

Svatba na zámku
+420 530 503 464

Oblast působení

Jihomoravský kraj, Břeclav, Hodonín, Znojmo

Hodnocení dodavatele


Lednicko-valtický areál, který je na seznamu památek UNESCO, patří k vůbec nejnavštěvovanějším místům v naší vlasti. Prožijte v tomto výjimečně malebném prostředí jižní Moravy i svůj svatební den a proměňte jej v nezapomenutelný úchvatný zážitek.

Zámecký hotel Lednice nabízí možnost uspořádání svatebního obřadu přímo v proslulém zámeckém parku nebo v zámecké kapli. Je zde k dispozici i veškeré zázemí pro následnou svatební hostinu a večerní zábavu včetně možnosti tance. Hotel může zajistit také cimbálovou kapelu, která krásně podtrhne atmosféru. Na přání je schopen se postarat rovněž o svatební dort a další nezbytnosti, které ke svatbě neodmyslitelně patří. Příjemným bonusem je možnost ubytování, kdy se mohou novomanželé těšit na luxusní apartmá.

Adresa:
Zámecký hotel Lednice
Zámecké nám. 66
691 44 Lednice

E-mail: [email protected]

Telefon: +420 530 503 464

Kontaktovat dodavatele
Dodavatel svatba na zámku
Dodavatel svatba na zámku

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.