Zámecký resort Sobotín

Svatba na zámku
+420 725 167 481

Oblast působení

Olomoucký kraj, Bruntál, Jeseník, Šumperk

Hodnocení dodavatele


Ke konání kouzelné a nezapomenutelné svatby se skvěle hodí luxusní zámecký resort Sobotín. Ten vyniká nejenom svou polohou, nachází se totiž v samotném podhůří Jeseníků, ale také svými citlivě zrekonstruovanými prostory, které jsou sice moderní a uzpůsobené i nejnáročnějším klientů, přesto si však stále udržují svůj historický ráz.

A právě zde, uprostřed nádherné přírody, můžete prožít výjimečný svatební den. Samozřejmostí je možnost konání svatebního obřadu, slavnostní hostiny, večerního rautu a zábavy, je zde také spousta malebných míst pro svatební focení. Zapomeňte na přesuny z místa na místo, v resortu se totiž mohou svatebčané i ubytovat, novomanželé se pak mohou těšit na výjimečné apartmá, které je vybaveno vlastní vířivkou a saunou.

Adresa
Zámecký resort Sobotín
Za školou 833
788 16 Sobotín

E-mail: majak@majakcentrum

Telefon: +420 725 167 481

Kontaktovat dodavatele
Dodavatel svatba na zámku
Dodavatel svatba na zámku

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.