Zámecký resort Sobotín

Svatba na zámku
+420 725 167 481

Oblast působení

Olomoucký kraj, Jeseník, Bruntál, Šumperk

Hodnocení dodavatele

Ohodnoťte článek

Zámecký resort Sobotín je situován přímo v podhůří kouzelné krajiny Jeseníků. Nachází se v nově a citlivě zrekonstruované budově bývalého zámku a je uzpůsoben i pro ty nejnáročnější klienty. Historický kolorit původních interiérů doplňuje na míru vyrobený historizující nábytek, na druhou stranu zde nechybí ani moderní zázemí zajišťující to nejlepší pohodlí.

V tomto luxusním a zároveň historickém prostředí můžete prožít i svůj svatební den. Rezort má rozhodně co nabídnout. Svatební obřad se může uskutečnit přímo v obřadní síni nebo pod širým nebem. Pro svatební focení je jako stvořený malebný zámecký park s jezírkem, jedinečné fotografie mohou vzniknout také v interiéru zámeckého hotelu.

Jsou zde připraveni na malé i velkolepé svatební hostiny, raut se může uskutečnit rovněž v zámeckém parku, pro tyto účely zde mají přichystány svatební stany. Místní šikovná cukrářka se postará o vynikající svatební dort i výslužku pro hosty. Samozřejmostí je možnost ubytování svatebních hostů. Pro novomanžele je přichystáno luxusní apartmá s vlastní vířivkou a saunou, příjemnou tečkou bude bohatá snídaně následujícího dne.

Kromě jiného můžete využít i dalších služeb, které zahrnují například hudební produkci, video a fotodokumentaci. Na přání jsou schopni zajistit působivý ohňostroj nad vodní hladinou nebo dětský koutek včetně skákacího hradu. A aby toho nebylo málo, nechybí ani doprava – na výběr je mimo jiné luxusní limuzína či koňské spřežení. Nechcete se o nic starat? Organizace celého dne se ochotně ujme zkušená svatební koordinátorka, která si poradí s celou svatbou doslova od A do Z.

Adresa
Zámecký resort Sobotín
Za školou 833
788 16 Sobotín

E-mail: majak@majakcentrum

Telefon: +420 725 167 481

Kontaktovat dodavatele
Zámecký resort Sobotín
Zámecký resort Sobotín

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! Určitě už máte v hlavě představu, jak by měl váš den „D“ vypadat.

I přesto si vám dovolujeme nabídnout e-book s 20 tipy, jak uspořádat svatbu tak, aby se z ní stala událost, na kterou budete všichni ještě dlouhé roky vzpomínat.

Pošlete odkaz na článek přátelům