Zámek Častolovice

Svatba na zámku
+420 494 323 646

Oblast působení

Královéhradecký kraj, Hradec Králové, Ústí nad Orlicí

Hodnocení dodavatele

Ohodnoťte článek

Svatební den patří pro většinu z nás k těm vůbec nejkrásnějším zážitkům v životě. Proto je třeba věnovat patřičnou pozornost výběru místa, kde se svatba uskuteční.

Pokud si vyberete romantické prostory renesančního zámku Častolovice, litovat určitě nebudete. Pro svatební obřad si můžete vybrat hned z několika  různých míst. Vzít se můžete v obřadní síni s působivou originální výmalbou nebo v honosném a reprezentativním Rytířském sálu. Církevní sňatek může proběhnout přímo v zámecké kapli. V letních měsících je navíc možnost uskutečnit obřad také pod širým nebem, a to v malebném prostředí nádherně rozkvetlé Růžové zahrady.

Přímo v prostorách zámku je možné uspořádat rovněž svatební hostinu nebo večerní raut. A nechybí ani možnost ubytování, pro novomanžele je pak připraveno speciální luxusní apartmá, které ještě umocní zážitek z celého slavnostního dne.

Adresa
Zámek Častolovice
Masarykova 1
517 50 Častolovice

E-mail: svatby@zamek-castolovice.cz

Telefon: +420 494 323 646

Kontaktovat dodavatele
Zámek Častolovice
Zámek Častolovice

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! Určitě už máte v hlavě představu, jak by měl váš den „D“ vypadat.

I přesto si vám dovolujeme nabídnout e-book s 20 tipy, jak uspořádat svatbu tak, aby se z ní stala událost, na kterou budete všichni ještě dlouhé roky vzpomínat.

Pošlete odkaz na článek přátelům