Zámek Jezeří

Svatba na zámku
+420 724 326 031

Oblast působení

Ústecký kraj, Chomutov, Most

Hodnocení dodavatele


Zámek Jezeří je zajímavý již svou polohu, byl vystavěn přímo na úpatí Krušných hor na Mostecku a nabízí se z něj neobvyklý pohled okolní krajinu silně poznamenanou těžbou uhlí. Původně se jednalo o hrad, který byl později přestavěn na zámek v barokním slohu. Za sebou má poměrně pestrou minulost a ve spojitosti s jeho lokalitou se jedná bezesporu o jednu z vůbec nejzajímavějších historických památek u nás.

Nechte se okouzlit tímto atraktivním místem a prožijte zde svůj svatební den. Obřad se může uskutečnit dle dohody v zámecké zahradě pod širým nebem, v interiéru se k tomuto účelu výjimečně hodí malý salón a velký sál. Ale není problém říct si své „ano“ třeba i v zámecké kapli nebo na malebném hlavním schodišti. Samotné okolí  pak skýtá spoustu možností pro vznik nezapomenutelných svatebních fotografií.

Adresa
Zámek Jezeří
Státní zámek Jezeří, Horní Jiřetín
435 43 Horní Jiřetín

E-mail: [email protected]

Telefon: +420 724 326 031

Kontaktovat dodavatele
Zámek Jezeří
Svatba na Zámku Jezeří
Zámek Jezeří
Svatba na Zámku Jezeří

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.