Zámek Mělník

Svatba na zámku
+420 315 622 127

Oblast působení

Středočeský kraj, Mělník

Hodnocení dodavatele

Ohodnoťte článek

Zámek Mělník se nachází ve stejnojmenném městě ve středních Čechách. Původně se jednalo o hrad, který byl ale v pozdějších dobách přestavěn na zámek. Vystavěn byl na vrchu přímo nad řekou Labem, tvoří tak jednu z hlavních dominant samotného města. Zámek má velmi zajímavou historii, žilo zde 23 českých královen a princezen.

Staňte se alespoň na jeden den také princeznou a prožijte svou svatbu v prostředí malebného zámku. Svatební obřad se může uskutečnit v luxusních historických prostorách, kde je na výběr hned z několika sálů a salónků. Pro větší svatbu je vhodný například Velký sál s unikátní sbírkou map a vedut, pro skromnější obřad se hodí romantický Zelený salón. Překážkou není ani obřad přímo pod širým nebem, a to v upravené zámecké zahradě nebo na zámeckém nádvoří. V případě církevního svatebního obřadu je k dispozici Kaple sv. Ludmily, kterou nechala postavit Eliška Pomořanská.

Zámek Mělník nabízí zázemí také pro slavnostní hostinu či večerní raut. Pro tyto účely se hodí například Soukromá terasa knížete Lobkowicze s nádherným výhledem na soutok Labe s Vltavou, případě soukromý zámecký park. Svatební den můžete prožít i v zámeckém sklepení, které nechal vybudovat slavný Karel IV.

Svatbu příjemně zpestří degustace vín pod vedením zkušeného zámeckého sklepmistra. K ochutnávce budou k dispozici chutné sýrové, uzenářské či čokoládové variace.

Adresa:
Zámek Mělník
Svatováclavská 19/16
276 01 Mělník

E-mail: manager@chateaumelnik.cz

Telefon: +420 315 622 127

Kontaktovat dodavatele
Zámek Mělník
Zámek Mělník

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! Určitě už máte v hlavě představu, jak by měl váš den „D“ vypadat.

I přesto si vám dovolujeme nabídnout e-book s 20 tipy, jak uspořádat svatbu tak, aby se z ní stala událost, na kterou budete všichni ještě dlouhé roky vzpomínat.

Pošlete odkaz na článek přátelům