Zámek Náměšť na Hané

Svatba na zámku
+420 723 521 788

Oblast působení

Olomoucký kraj, Litovel, Olomouc, Prostějov

Hodnocení dodavatele

Ohodnoťte článek

Zámek Náměšť na Hané je situován ve stejnojmenném městysi nedaleko Litovle na Olomoucku. Tato raně klasicistní stavba byla vystavena v roce 1766 a je obklopena působivým kruhovým parkem. Prostory zámku a jeho okolí jsou ideálním místem pro romantickou svatbu. Své „ano“ si můžete říct přímo v zámecké obřadní síni nebo v exteriéru zámku -například na malebném zámeckým schodišti nebo v altánu.

Místní svatební tým se snaží především dbát na přání snoubenců a udělat vše pro to, aby jejich svatební den proběhl podle představ. Jsou schopni zajistit obřad ve velkém stylu, neformální i symbolický.

Pro svatební focení se výjimečně hodí přilehlý zámecký park se staletými statnými stromy, je zde i možnost focení ve zlatém salonu a u arcibiskupských kočárů. Samozřejmostí je prohlídka obřadní síně před svatbou, možnost prohlídky zámku a jeho sbírek svatebními hosty. Jsou zde schopní také zajistit živou hudbu. Svatba na Zámku Náměšť na Hané se tak stane v kouzelným a nezapomenutelným zážitkem.

Adresa
Zámek Náměšť na Hané
Hrad 1
783 44 Náměšť na Hané

E-mail: matrika@namestnahane.cz

Telefon: +420 723 521 788

Kontaktovat dodavatele
Zámek Náměšť na Hané
Zámek Náměšť na Hané

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! Určitě už máte v hlavě představu, jak by měl váš den „D“ vypadat.

I přesto si vám dovolujeme nabídnout e-book s 20 tipy, jak uspořádat svatbu tak, aby se z ní stala událost, na kterou budete všichni ještě dlouhé roky vzpomínat.

Pošlete odkaz na článek přátelům