Zámek Ratměřice

Svatba na zámku
724017733

Oblast působení

Středočeský kraj, Benešov

Hodnocení dodavatele

Ohodnoťte článek

Svatba na zámku má opravdové kouzlo, vyniká svou slavnostní atmosférou a především nevěsta se bude v takové chvíli cítit jako opravdová princezna. Svůj svatební den můžete prožít i na zámku Ratměřice ve středních Čechách. Velkou výhodou jsou nejenom působivé prostory a okolí, ale také skutečnost, že se zde může odehrát celá svatba.

Zámek Ratmeřice umožňuje pořádat svatební obřad nejenom v prostorách moderně zrekonstruovaného zámku, ale v případě hezkého počasí také přímo pod širým nebem v rozsáhlém malebném zámeckém parku. Ten je jako stvořený také pro pořízení kouzelných svatebních fotografií. V přilehlé zámecké restauraci Sequoia se postarají o svatební hostinu i večerní raut. Navíc je možné zajistit svatebním hostům ubytování přímo v zámeckém hotelu. Pro samotné novomanžele je připraveno luxusní novomanželské apartmá, které je vybavenou vlastním výtahovým vstupem a prostornou terasou s výhledem přímo na zámecký park.

Zámek Ratměřice je schopen postarat se o celý svatební den a uzpůsobit jej na míru dle přání a požadavků.

Adresa:
Zámek Ratměřice
Ratměřice 1
257 03 Ratměřice

E-mail: recepce@zamek-ratmerice.cz

Telefon: 724017733

Kontaktovat dodavatele
Zámek Ratměřice
Zámek Ratměřice

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! Určitě už máte v hlavě představu, jak by měl váš den „D“ vypadat.

I přesto si vám dovolujeme nabídnout e-book s 20 tipy, jak uspořádat svatbu tak, aby se z ní stala událost, na kterou budete všichni ještě dlouhé roky vzpomínat.

Pošlete odkaz na článek přátelům