Zlatnictví – Vlastimil Kalaš

Snubní a zásnubní prsteny
+420 604 468 043

Oblast působení

Praha, Praha

Hodnocení dodavatele

Ohodnoťte článek

Výběr snubních prstýnků patří v souvislosti se svatebními přípravy k těm nejpříjemnějším „povinnostem“. Zároveň by se ale volba neměla podcenit, protože se jedná o větší investici, prsteny navíc zůstanou manželům po celý život jako krásný symbol vzájemné lásky. Přijďte si vybrat tyto šperky do Zlatnictví Vlastimila Kalaše přímo v jádru hlavního města Prahy.

Zlatnický ateliér Vlastimila Kalaše se zaměřuje nejen na zhotovování originálních designerských šperků, ale rovněž na výrobu na zakázku podle představ a přání zákazníka. Na výběr je i z pestrého a širokého katalogu snubních a zásnubních prstenů. Zlatnictví pracuje se zlatem různé ryzosti a druhů (bílé, žluté i růžové), platinou, ocelí a stříbrem. Snubní prsteny je možné osadit brilianty a drahými kameny, jejichž součástí je certifikát pravosti.

Ve zlatnictví si můžete pořídit luxusní i originální zásnubní a snubní prsteny nejvyšší kvality za jedinečné ceny. Těšte se z těchto krásných kousků nejen ve svatební den, ale i po celý další život.

Adresa:
Zlatnictví – Vlastimil Kalaš
Anglická 510/13
120 00 Praha 2-Vinohrady

E-mail: vlastik@zlatnictvi-kalas.cz

Telefon: +420 604 468 043

Kontaktovat dodavatele
Zlatnictví - Vlastimil Kalaš
Zlatnictví - Vlastimil Kalaš

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! Určitě už máte v hlavě představu, jak by měl váš den „D“ vypadat.

I přesto si vám dovolujeme nabídnout e-book s 20 tipy, jak uspořádat svatbu tak, aby se z ní stala událost, na kterou budete všichni ještě dlouhé roky vzpomínat.

Pošlete odkaz na článek přátelům