Chateau Hostačov

Svatební hostina, ubytování
+420 732 622 598

Oblast působení

Kraj Vysočina, Golčův Jeníkov

Hodnocení dodavatele


Chateau Hostačov je kouzelné svatební místo pro nevěsty, které se nebojí snít. Jakmile se jednou projdete pod listy starých dubů a spatříte rybníček s romantickým ostrůvkem, garantujeme vám, že to bude láska na první pohled. A to ticho! Jste na venkově, daleko od hluku města a všude kolem vás vládne příroda. Nikdo vás nemůže vyrušit. Jste tu jen vy, vaše rodina a váš vysněný den!

Svatební den od ranních příprav až po večerní party strávíte na zámku, který vám je plně k dispozici. V Hostačově se postarají o vše potřebné, mají výbornou restauraci, která vás a vaše hosty nakrmí od rána do rána, a navíc exkluzivní výběr vín. Hodovat a bavit se můžete po celém zámku, ve Velkém sále, v restauraci, ale také  na nádvoří a na zahradě pod širým nebem. Po svatebním veselí bude hosty čekat luxusní postel v zámeckém pokoji.

Adresa
Chateau Hostačov
Hostačov 59
582 82 Skryje

E-mail: [email protected]

Telefon: +420 732 622 598

Kontaktovat dodavatele
Dodavatelé svatební hostina
Dodavatelé svatební hostina

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.