Demark snubní prsteny

Snubní a zásnubní prsteny

Oblast působení

Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Brno, Hradec Králové, Jihlava, Kladno, Liberec, Mladá Boleslav, Ostrava, Praha, Ústí nad Labem

Hodnocení dodavatele


Demark se zabývá výrobou zásnubních a snubních prstýnků již takřka půl století. V našich prstenech se pojí elegance, originalita, tradice a řemeslné umění, ale hlavně myšlenka lásky a souznění. Všechny modely prstenů lze vidět a vyzkoušet v našich prodejnách po celé České republice.

U snubních prstenů Demark myslíme na to, že je páry budou na svém prsteníčku nosit každý den po celý život. Proto při jejich výrobě pamatujeme na to, že pohled na ně Vás kdykoliv vrátí k vzpomínkám na vaši svatbu, k tomu, že i po letech máte při svém boku milovaného člověka, který je pro vás vším nepopsatelným.

Služby

  • Prsteny na přání
  • Rytiny do prstenů
  • Servis šperků
  • Technologie výroby
  • Výkup zlata
  • Prodejny

    Praha (Centrum Černý most, Dejvická 15, Dejvická 17), Brno (OC Olympia), Ostrava (Forum Nová Karolína, Avion Shopping Park), Liberec (OC Nisa), Hradec Králové (OC Futurum), Kladno (T.G.Masaryka 98), Jihlava (OC City Park), Mladá Boleslav (OC Olympia)

Prsteny Demark
Snubní prsteny Elegance s vroubky
Snubní prsteny Elegance
Snubní prsteny Demark
Prsteny Demark
Snubní prsteny Elegance s vroubky
Snubní prsteny Elegance
Snubní prsteny Demark

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.