Demark snubní prsteny

Snubní a zásnubní prsteny
demark.cz

Oblast působení

PrahaStředočeský krajÚstecký krajKrálovéhradecký krajMoravskoslezský krajJihomoravský krajKraj Vysočina, Brno, Hradec Králové, Jihlava, Kladno, Liberec, Mladá Boleslav, Ostrava, Praha, Ústí nad Labem

Hodnocení dodavatele

Demark snubní prsteny
Ohodnoťte článek

Demark se zabývá výrobou zásnubních a snubních prstenů již takřka půl století. V našich prstenech se pojí elegance, originalita, tradice a řemeslné umění, ale hlavně myšlenka lásky a souznění. Všechny modely prstenů lze vidět a vyzkoušet v našich prodejnách po celé České republice.

U snubních prstenů Demark myslíme na to, že je páry budou na svém prsteníčku nosit každý den po celý život. Proto při jejich výrobě pamatujeme na to, že pohled na ně Vás kdykoliv vrátí k vzpomínkám na vaši svatbu, k tomu, že i po letech máte při svém boku milovaného člověka, který je pro vás vším nepopsatelným.

Služby

  • Prsteny na přání
  • Rytiny do prstenů
  • Servis šperků
  • Technologie výroby
  • Výkup zlata
  • Prodejny

    Praha (Centrum Černý most, Dejvická 15, Dejvická 17), Brno (OC Olympia), Ostrava (Forum Nová Karolína, Avion Shopping Park), Liberec (OC Nisa), Hradec Králové (OC Futurum), Kladno (T.G.Masaryka 98), Jihlava (OC City Park), Mladá Boleslav (OC Olympia)

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! Určitě už máte v hlavě představu, jak by měl váš den „D“ vypadat.

I přesto si vám dovolujeme nabídnout e-book s 20 tipy, jak uspořádat svatbu tak, aby se z ní stala událost, na kterou budete všichni ještě dlouhé roky vzpomínat.

Pošlete odkaz na článek přátelům