Úvodní stránka / Snubní prsteny na zakázku
Snubní prsteny na zakázku 2017-09-22T07:23:12+00:00

Snubní prsteny na zakázku

Ceny | Nezávazná poptávka | Galerie | Časté dotazy

3D vizualizace snubního prstenu na míruSnubní prsteny zpečetí váš manželský svazek a budou vás doprovázet na společné cestě životem. Ozdobte vaše ruce takovými snubními prsteny, o kterých jste vždycky snili. U nás se fantazii hranice nekladou, originalita je cennější nežli zlato a vaše spokojenost je naší hnací silou.

Naším největším přáním je maximálně vyhovět vašim představám i požadavkům. Pečlivě vás vyslechneme a provedeme vás všemi postupy vedoucími k výrobě dokonalých prstenů. Na vlastní kůži můžete vyzkoušet jednotlivé materiály a zjistíte, která šířka prstenu je pro vás ta pravá.

Disponujeme vzorky různorodých materiálů, šířek, profilů i povrchových úprav prstenů, díky čemuž u nás získáte jasnou představu, jak by mohly vaše prsteny vypadat.

Nezávazně poptat


Nebráníme se ani vaší iniciativě. Máte-li v hlavě nápad či představu? Svěřte ji do našich rukou. U nás se vaše přání mění v realitu!

Jak probíhá proces zadání a předání do výroby?Proč objednat právě u nás?

 • Doživotní záruka
  dbáme na kvalitu všech našich produktů a zároveň si ceníme našich zákazníků: na všechny produkty proto nabízíme doživotní záruku
 • Ušetříte
  pokud dodáte zlato vlastní, vyrobíme vám prsteny z něj a budete platit pouze za práci

 • Rytí zdarma
  nabízíme dva druhy rytí: gravírování a ruční rytí

 • Doprava zdarma
  ať už si vyberete jakýkoli snubní či zásnubní prsten, doručíme vám jej zdarmaCena prstenů vyrobených na zakázku

Bojíte, že částka, kterou utratíte za šperky na zakázku, bude příliš vysoká? Máme pro vás dobrou zprávu.Ceny šperků na míru se neliší od těch "sériově" vyráběných. Výsledná cena je totiž stanovena na základě skutečně spotřebovaného materiálu.


Tyto prsteny již mají své majitele


Zadejte svůj požadavek

...a přibližte se svým vysněným prstenům.


Po přijetí vyplněného formuláře vás budeme kontaktovat.


Kde je možné prsteny na zakázku objednat?

Jste z Prahy, Brna, Ostravy, Olomouce či jiného města či obce? Není problém, celý proces probíhá on-line, své požadavky tedy můžete zadávat z celé České republiky.

Zasíláme po celé ČR zdarma.

Pokud si chcete prsteny objednat i vyzvednout osobně, i zde není problém. Navštivte naši kamennou prodejnu v Liberci (Lomová 704, Liberec 25 - Vesec).

Časté dotazy

Pro výrobu všech zakázkových šperků používáme žluté a bílé 14 karátové zlato o ryzosti 585/1000, nebo stříbro o ryzosti 925/1000.

Bílé zlato a stříbro je navíc pokoveno vrstvou rhodia. Prsteny je dle přání zákazníka možno osadit brilianty nebo zirkony.

Problémem není ani zkombinování šperku s keramickým smaltem – vše záleží na vašich preferencích.

Pro vy vytvoření šperku dle vašich představ stačí odpovědět na otázky uvedené ve výše umístěném formuláři, pomocí e-mailu nebo telefonu.

Pokud však máte jasnější představu, doplněnou náčrtem nebo fotografií šperku, který vás zaujal, zašlete nám jej prosím.

Mezi základní vyžadované informace patří: materiál, počet, rozměr a tvar kamenů. Na základě další komunikace zjistíme bližší specifikaci nutnou pro zpracování 3D návrhu.

Ceny prstenů na zakázku jsou odvozeny od použitého materiálu a závisí na jeho váze. Standardní ceny se pohybují mezi 1250 a 1500 Kč za gram použitého materiálu.

Na cenu má dále vliv množství a kvalita zasazených kamenů, a to v případě, kdy si budete přát prsteny ozdobit diamanty či zirkony.

Většinu zakázkové výroby platí zákazníci až při převzetí hotových šperků.

Jedinou výjimkou jsou prsteny spadající do vyšší cenové kategorie, nebo v případě, kdy je na výrobu použit briliant o hmotnosti nad 0,30 ct. V tomto případě požadujeme uhrazení zálohy ve výši minimálně 30% z odhadované ceny prstenů.

Zbývající částka bude uhrazena podle potřeb zákazníka (dobírkou při přijetí zásilky, hotově na prodejně nebo bankovním převodem).

Informaci o případné nutnosti zálohy předáváme zákazníku ihned po přijetí a zpracování požadavku na výrobu šperku.

Ano, pokud nám dodáte vlastní zlato, my jej zkontrolujeme, zvážíme a zhodnotíme cenu podle aktuálního kurzu zlata. O tuto částku bude snížena celková cena vašich snubních prstenů.

Jakmile odsouhlasíte námi dodaný 3D návrh, obratem dochází k zadání prstenů do výroby, která trvá 3-4 týdny.

Pokud jste v časové tísni, je možné se domluvit na expresní výrobě, kdy se budeme v maximální možné míře snažit vyjít vstříc vašim požadavkům a časovým možnostem.

Vašim snubním prstenům můžeme dát novou tvář, můžeme je například osadit krásnými diamanty nebo je zdokonalit o prvky, které si budete přát. Také vám můžeme navrhnout prsteny nové přímo na míru.

Na všechny vyrobené šperky nabízíme doživotní servis. Pokud dojde k poškození snubních prstenů, je možné nám je buď zaslat poštou či je doručit na pobočku.

Pokud v průběhu let dojde ke změně lesku a matu, můžete nám šperky dodat a my znovu obnovíme jejich zašlý vzhled. Zároveň je možné zdarma provést zmenšení či zvětšení velikost prstenu.

Na zakázkovou výrobu není možné uplatnit možnost vrácení zboží do 14 dní bez udání důvodu.

Všechny šperky jsou vyráběny na základě odsouhlaseného 3D návrhu, kdy odsouhlasíte jak vzhled vyráběného šperku, tak i jeho cenu.

Vizualizace jsou vždy zpracovány tak, aby byla míra případné nespokojenosti zákazníka minimalizována.

Pokud by i tak k této situaci došlo, při vrácení šperku vám vypočítáme cenu, která bude pokrývat částečné náklady spojené s vizualizací a výrobou šperku.

Ke všem dodávaným prstenům nabízíme první úpravu velikosti zdarma. U některých typů vyrobených prstenů je však úprava velikosti komplikovaná, je proto nutné, aby byla před započetím výroby zjištěna přesná velikost prstenu.

Buď nás můžete osobně navštívit v Liberci, můžete si nechat zaslat měřící pásek, případně navštivte zlatnictví ve vašem okolí, kde si nechte prsty změřit pomocí měřících kroužků.

ZAVŘÍT

E-book: 20 tipů na svatbu snů
ZDARMA

Přihlaste se k odběru svatebních novinek a získejte e-book se zaručenými tipy pro svatbu snů.

ZAVŘÍT

Děkujeme za přihlášení

k odběru novinek.

Sledujte naše novinky na sociálních sítích. 

Pošlete odkaz na článek přátelům