Epsilon

Svatební oznámení
+420 774 841 999

Oblast působení

Praha, Praha

Hodnocení dodavatele


Epsilon nabízí svatební tiskoviny – svatební oznámení, svatební pozvánky, obálky, blahopřání novomanželům, jmenovky na svatební tabuli, svatební menu, krabičky na výslužky, košíčky na minidortíky/cupcakes, ubrousky s monogramem snoubenců, svatební etikety na víno, krabice na svatební víno, svatební fotorámečky, svatební razítka s monogramy a další tiskoviny pro svatbu.

Kromě katalogových vzorů svatebních oznámení běžně tisknout také individuální zakázky na míru klientům. Svatební oznámení je možné objednat online nebo osobně ve vzorkovně. Schůzky jsou možné po domluvě po 7 dní v týdnu, a to i ve večerních hodinách.

Bohaté zkušenosti s tiskem oznámení a chuť vyhovět klientům je zárukou spokojenosti. Epsilon využívá nejen tradiční technologie tisku (ražba fólií, slepotisk, výsek), ale také moderní laserový výsek a termografii. Pracují se širokým spektrem kvalitních grafických papírů. Vaše svatební oznámení může mít kombinaci různých technologií, případně zůstat striktně minimalistické.

Adresa
Epsilon
Pobočná 13
141 00 Praha 4

E-mail: [email protected]

Telefon: +420 774 841 999

Kontaktovat dodavatele
Dodavatelé svatební oznámení
Dodavatelé svatební oznámení

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.