HOTOFOTO

Svatební fotograf
+420 732 203 443

Oblast působení

Plzeňský kraj, Plzeň

Hodnocení dodavatele


Jmenuji se Ondřej Totzauer a jsem velmi rád, že vás mohu přivítat na svém webu. Jsem svatební fotograf a v následujících několika odstavcích se můžete dočíst něco o mně.

Začínal jsem jako téměř všichni. Fotil jsem všechno. Portréty, krajiny, detaily, koncerty, festivaly, akce … V jistém bodě se ale něco zlomilo a rozhodl jsme se zaměřit především na svatební fotografii. Svatební fotografii nyní věnuji 99% svého profesního času, protože věřím, že svatba je událost natolik jedinečná, že si zaslouží odpovídající servis.

Na svatbě jsem zúročil zkušenosti nabyté v ostatních oblastech, protože svatební fotografie je mix všech různých fotografických žánrů a dalších nefotografických dovedností.

Na svatbě mám nejraději vodopády emocí, které jsou pokaždé jiné, ale vždy krásné. Mám rád, když nemusím do děje příliš zasahovat. Zachycením takovýchto přirozených emocí je uchovávám pro budoucnost. Mým cílem je vytvořit fotografie plné emocí, elegance, lásky, ale zároveň přirozenosti a osobnosti jednotlivých snoubenců. Pokud si tito po letech s chutí sednou nad svoje fotografie nebo fotoknihu a uroní slzu, byl tento cíl splněn.

Adresa
Ondřej Totzauer, Plzeň

E-mail: [email protected],

Telefon: +420 732 203 443

Kontaktovat dodavatele
Svatební focení Ondřej Totzauer
Svatební fotograf Ondřej Totzauer
Svatební focení Hotofoto
Focení svatby Hotofoto
Svatební focení Ondřej Totzauer
Svatební fotograf Ondřej Totzauer
Svatební focení Hotofoto
Focení svatby Hotofoto

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.