House of Music

Svatební hostina, ubytování
+420 601 361 613

Oblast působení

Praha, Praha

Hodnocení dodavatele


House of Music je původně Dům s taneční školou Karla Linka. Jedná se o novorenesační nárožní dům na Starém Městě v Praze 1, leží na rohu Divadelní a Krocínovy ulice.

Dům si v letech 1875–1876 postavil taneční mistr Karel Link podle návrhu významného českého architekta 19. století Antonína Wiehla. V prostorách domu se scházely významné osobnosti tehdejší doby.Taneční škola zde byla až do roku 1919, kdy dům odkoupili manželé Schambergrovi. Později budovu odkoupil Spolek československých průmyslníků textilních. a následně byla prodána Egyptskému království. Směnou se poté dům dostal do vlastnictví pana Emila Bedřicha Kubinzkého, kterému byl ale v roce 1948 zabaven a následně v roce 1992 vrácen. Potomci Emila Bedřicha Kubinzkého budovu vlastnili až do roku 2004.

A právě velkolepé prostory tohoto zajímavého domu s pohnutou historií si můžete pronajmout i pro svůj svatební den. Jedinečný a luxusní interiér podtrhne a umocní kouzlo samotné svatby.

Adresa
House of Music
Krocínova 1
110 00 Praha 1

E-mail: [email protected]

Telefon: +420 601 361 613

Kontaktovat dodavatele
Dodavatelé svatební hostina
Dodavatelé svatební hostina

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.