Kapela Skelet

Hudba na svatbu
+420 737 632 546

Oblast působení

Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Broumov, Česká Třebová, Chlumec nad Cidlinou, Choceň, Chrudim, Dvůr Králové nad Labem, Hradec Králové, Jaroměř, Jičín, Lanškroun, Litomyšl, Náchod, Nové Město nad Metují, Pardubice, Polička, Přelouč, Rychnov nad Kněžnou, Špindlerův Mlýn, Šumperk, Svitavy, Trutnov, Ústí nad Orlicí, Vrchlabí, Žamberk

Hodnocení dodavatele


Pětičlenná východočeská kapela z Ústí nad Orlicí hraje na svatbách převážně v Pardubickém kraji a přilehlých částech kraje Královéhradeckého a Olomouckého.

Široký repertoár kapely zahrnuje skladby klasického angloamerického a českého rocku, popu, swingové písně, oldies a lidovky. Kapela hraje v obsazení kytara, baskytara, bicí, klávesy a zpěv. Čtyři muzikanti a zpěvačka zásadně nepoužívají klávesové samohrajky, hotové podklady a playbacky.

E-mail: [email protected]

Telefon: +420 737 632 546

Kontaktovat dodavatele
Hudební kapela Skelet
Hudební kapela Skelet
NÁŠ TIP: Přečtěte si náš článek na téma: Jak vybrat písně na svatební obřad.

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.