Luboš J. Marek

Svatební fotograf
+420 283 882 700

Oblast působení

Praha, Praha

Hodnocení dodavatele

Ohodnoťte článek

Luboš J. Marek je známý český fotograf, který může profesionálně nafotit i vaši svatbu.

Fotograf Luboš Josef Marek vyrostl s různými zrcadlovkami, Flexaret byla jeho první, se kterou získával zkušenosti jako dítě. Další fotoaparáty počínaje Prakticou, Leicou přes Olympus jej přivedly k dnešní moderní technice NIKON. Fotografovou předností je cit pro lidi, pro vystižení těch pravých emocí a situací. S osobami dokáže navázat příjemný vztah, během krátké spolupráce ztratíte ostych a na snímcích budete vypadat uvolněně a zajímavě.

Součástí týmu je také stylistka a vizážistka Jiřina Chrtková – výtvarnice, která pomůže s líčením i získat sebedůvěru před objektivem, abyste vypadali dobře a přirozeně, podle potřeb, jaké má fotografie splňovat. Nalíčí vás, upraví účes a pomůže vybrat vhodné oblečení, či doplňky.

Společně fotí svatby v ateliéru i mimo něj. Přednostmi je profesionální přístup, práce v týmu, krátké dodací lhůty (celá zakázka dodána do dvou týdnů) a příjemné prostředí. Součástí fotoateliéru je i grafické studio, fotografie kompletně zpracovávají do fotoknih, obrazů, kalendářů apod.

Adresa
Luboš J. Marek
U Elektry 650/2
Praha 9

E-mail:marek@bohemia-werbung.cz

Telefon: +420 283 882 700

Kontaktovat dodavatele
Luboš J. Marek
Luboš J. Marek

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! Určitě už máte v hlavě představu, jak by měl váš den „D“ vypadat.

I přesto si vám dovolujeme nabídnout e-book s 20 tipy, jak uspořádat svatbu tak, aby se z ní stala událost, na kterou budete všichni ještě dlouhé roky vzpomínat.

Pošlete odkaz na článek přátelům