Lukáš a Petra Potůčkovi

Svatební fotograf
+420 602 608 644

Oblast působení

Plzeňský kraj, Plzeň

Hodnocení dodavatele

Ohodnoťte článek

Lukáš a Petra Potůčkovi se věnují fotografování včetně fotodokumentace a videa svatebního dne. Výsledkem je letmé zachycení těch nejcennějších svatebních chvil a okamžiků, na které budete vzpomínat po zbytek svého života. Preferují reportážní fotografický styl, kde svatební fotograf svatbu pokud možno co nejméně ovlivňuje a hledá zajímavé fotografie bez zásahů do děje. Aby výsledné svatební fotografie či videa byla stejně přirozená jako samotná svatba, je pro ně naprostou prioritou uvolněná atmosféra, kdy se všichni fotografováním spíše baví.

Pro svatební fotografování kombinují aranžované svatební fotky s náměty méně konzervativními a odlehčenými, podle spontánních nápadů fotografa či svatebčanů, nálady a možností, vždy ale po domluvě.

V rámci svatební fotografických služeb provozují také službu fotokoutku CHEESE-BOX, který funguje zcela odděleně od běžných fotoslužeb. Svatby fotí nejenom v Plzni, ale v rámci celé České republiky a dokonce i mimo ni.

Adresa
Lukáš a Petra Potůčkovi
Malesická náves 23
318 00 Plzeň – Malesice

E-mail: lukas@lukasapetra.com

Telefon: +420 602 608 644

Kontaktovat dodavatele
Lukáš a Petra Potůčkovi
Lukáš a Petra Potůčkovi

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! Určitě už máte v hlavě představu, jak by měl váš den „D“ vypadat.

I přesto si vám dovolujeme nabídnout e-book s 20 tipy, jak uspořádat svatbu tak, aby se z ní stala událost, na kterou budete všichni ještě dlouhé roky vzpomínat.

Pošlete odkaz na článek přátelům