Marek Bartoníček M-STYL

Svatební fotograf
+420 603 753 359

Oblast působení

Pardubický kraj, Litomyšl

Hodnocení dodavatele

Ohodnoťte článek

Marek Bartoníček je svatební fotograf, který fotí svatby po celé České republice.

Svatební den je originálním, jedinečným a neopakovatelným příběhem. Jako profesionální svatební fotograf se dokáže naladit a připravit na atmosféru svatebního dne. Svatební fotografie vám tak vytvoří přesně podle představ a očekávání. Cílem je, aby svatební fotografie nebyly pouze obyčejné svatební fotky. Chce totiž vytvořit skutečné fotografie vyvolávající i po mnoha letech společného života všechny úžasné emoce a zážitky, které ve svatební den prožíváte.

Před svatebním dnem je vhodné osobní setkání k upřesnění průběhu dne a individuálních požadavků. Svatební fotografie lze vytvořit v různém barevném provedení. U jednotlivých fotografií provádí v počítači zpracování, retuš a úpravy – barevný nádech, ostrost, výřez, natočení a korekce drobných nedostatků při detailních záběrech obličeje. Individuálně postupuje i při výběru formátu svatebních fotek, nejlépe opět po předchozí domluvě s vámi. Běžný formát tisku je do velikosti A4, ale možné je větší formátování, kde je však nutná speciální úprava.

Adresa
Marek Bartoníček M-STYL
Dolní Újezd 14 (1. patro)

569 61 Dolní Újezd

E-mail: atelier@m-styl.cz

Telefon: +420 603 753 359

Kontaktovat dodavatele
Marek Bartoníček M-STYL
Marek Bartoníček M-STYL

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! Určitě už máte v hlavě představu, jak by měl váš den „D“ vypadat.

I přesto si vám dovolujeme nabídnout e-book s 20 tipy, jak uspořádat svatbu tak, aby se z ní stala událost, na kterou budete všichni ještě dlouhé roky vzpomínat.

Pošlete odkaz na článek přátelům