Marián Sopoliga Photography

Svatební fotograf
+420 730 945 598

Oblast působení

Olomoucký kraj, Olomouc

Hodnocení dodavatele

Ohodnoťte článek

S každou svatbou, kterou Marián Sopoliga fotografuje, dostává od svých klientů velkolepý dar – být součástí nejintimnějších momentů v životě dvou zamilovaných lidí. Velice si toho váží, a proto se v průběhu svatebního dne dívá na svět kolem sebe nejen očima, ale také srdcem. To umožní navázat se svatebčany důvěrný vztah a vytvořit tak prostor, ve kterém vznikají nádherné svatební fotografie.

Focení svatby v jeho podání není pouze záznamem události, nese v sobě příběh o lásce, energii a emoci. Právě emoce jsou kořením našich životů a precizně vytvořené svatební fotky dokáží ve vašich vzpomínkách vrátit čas a vyvolat je zpět. Váš svatební den je jedinečný stejně jako váš životní příběh. Reportážním stylem zaznamená fotograf kouzlo přítomného okamžiku. Zároveň však krásné okamžiky tvoří s citem, aby vhodně doplňovaly příběh svatebního dne.

Adresa
Marián Sopoliga Photography
Rokycanova 802/1D
77900 Olomouc

E-mail: info@mariansopoliga.com

Telefon: +420 730 945 598

Kontaktovat dodavatele
Marián Sopoliga Photography
Marián Sopoliga Photography

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! Určitě už máte v hlavě představu, jak by měl váš den „D“ vypadat.

I přesto si vám dovolujeme nabídnout e-book s 20 tipy, jak uspořádat svatbu tak, aby se z ní stala událost, na kterou budete všichni ještě dlouhé roky vzpomínat.

Pošlete odkaz na článek přátelům