Photos Radim

Svatební fotograf
+420 776 854 354

Oblast působení

Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Bohumín, Bruntál, Český Těšín, Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Havířov, Hlučín, Hranice, Jeseník, Karviná, Kopřivnice, Krnov, Litovel, Lučina, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Orlová, Ostrava, Přerov, Prostějov, Šternberk, Šumperk, Třinec, Zábřeh

Hodnocení dodavatele


Svatební den je pohádkově krásný zážitek v životě zamilovaného páru.

S nevěstou a ženichem si domluvím schůzku, na které se domluvíme, jakou mají představu o svém vysněném svatebním dnu. Předem naplánujeme, jak bude focení probíhat, aby byly zachyceny všechny důležité okamžiky.

Oblíbené je zachycení průběhu celého svatebního dne. Tedy od chvíle, kdy probíhají úpravy nevěsty, přijíždějí svědci, družičky, rodina a přátelé, pak následuje focení ženicha. Nejsilnější emotivní momenty poskytuje fotografie ze svatebního obřadu a gratulací novomanželům. Párové focení ženicha a nevěsty může mít v sobě spoustu romantiky, decentnosti, ale i odlehčeného humoru a kreativních nápadů. Na řadu přichází skupinové focení, svatební hostina.
Samozřejmě je možno dle přání zachytit okamžiky pouze z některé části svatby.

Je možno se domluvit i na předsvatebním focení budoucích novomanželů, kdy zachytíme atmosféru v období před jejich velkým životním krokem. Hezké je i focení svatebních detailů – svatební šaty, prstýnky, dekorace.

Focení probíhá tak, aby se novomanželé a všichni hosté v mé společnosti cítili uvolněně a přirozeně.

Po individuální domluvě možnost svatebního focení po celé ČR.

Kontakty
Radim Golka
E-mail: [email protected]

Telefon: +420 776 854 354

Kontaktovat dodavatele
Svatební fotograf Radim Golka
Fotograf na svatbu Radim Golka
Fotograf Orlová Radim Golka
Svatební focení Golka
Fotograf Radim Golka
Svatební fotograf Radim Golka
Fotograf na svatbu Radim Golka
Fotograf Orlová Radim Golka
Svatební focení Golka
Fotograf Radim Golka

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.